Новини

Інформаційне повідомлення для громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.
Інформаційне повідомлення для громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.
Голови та співробітники органів місцевого самоврядування, керівники комунальних закладів, старости запрошуються до веб-конференції «Челендж для громад: гроші та ресурси після карантину», яку організовує всеукраїнське видання «Місцеве самоврядування».
Депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав ветеранів Печенізького району з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
9 травня 2020 року в День відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги голова Печенізької районної ради Лариса Ярова разом із головою районної організації ветеранів Володимиром Бусяком відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печенізького району.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 12 травня станом на 9:00 в Україні 16 023 випадки COVID-19, з них 375 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 1 105 дітей та 3 114 медиків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я