Новини

Завтра, 14 травня, набувають чинності зміни до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», метою яких визначено введення правових механізмів, необхідних для результативного завершення реформи. Втім, закон надає Уряду виключні повноваження визначати адмінцентри та встановлювати межі територіальних громад, що містить загрозу процесу децентралізації, вважає президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Завтра, 14 травня, о 12:00 у Харківському прес-клубі голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у режимі онлайн відповість на запитання представників ЗМІ щодо рішень, які ухвалюватимуться на пленарному засіданні облради 28 травня.
Важко уявити нашу медицину без медичної сестри, адже це одна із найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я є головними цінностями для кожного. Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 13 травня станом на 9:00 в Україні 16 425 випадків COVID-19, з них 402 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 1 130 дітей та 3 208 медиків.
Про відкриття провадження в адміністративній справі.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я