Новини

Про оптимальну політичну модель України, виборчу систему та розвиток місцевого самоврядування йшлося сьогодні в ході онлайн прес-конференції голови обласної ради Сергія Чернова.
Під час прес-конференції у Харківському прес-клубі, яка відбувалась в режимі онлайн, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов розповів про втрати бюджету регіону у зв’язку з карантинними заходами та висловив своє ставлення до зменшення податкового навантаження для представників бізнесу.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на сьогоднішній прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів, поінформував про ситуацію із розподілом медичного обладнання на загальну суму понад 186 млн грн, яке придбано коштом обласного бюджету через тендерні процедури за програмою «Здоров’я Слобожанщини».
Про це повідомив Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час пресконференції у Харківському прес-клубі
В режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва. Зокрема, депутати обговорювали хід виконання Програми створення та ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019 – 2022 роки.
Сьогодні розпочалась перша частина дводенної онлайн-наради щодо обговорення пропозицій з визначення повноважень органів місцевого самоврядування з урахуванням Концепції внесення змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».
Інформація науковців щодо погодних умов та стан сільськогосподарських культур у господарствах Харківській області на 14 травня 2020 року.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 14 травня станом на 9:00 в Україні 16 847 випадків COVID-19, з них 422 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 1 172 дітей та 3 278 медиків.
В умовах дії карантинних заходів з метою підтримки здоров’я та покращення імунітету літніх людей, малозабезпечених багатодітних сімей та інших незахищених верств населення депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров організував акцію з надання адресної допомоги цій категорії громадян.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я