Новини

Цей день – привід відсвяткувати мир та єдність у Європі, саме тому щороку установи ЄС у Брюсселі відкривають двері для громадськості та урочистостей, а представництва ЄС у всьому світі організовують святкові заходи протягом усього травня.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в онлайн-ефірі був гостем волинського телеканалу «Аверс». Широке коло обговорюваних питань включало також фінансове забезпечення галузі охорони здоров’я, зокрема обіцяних на центральному рівні 300% надбавок до зарплати медичним працівникам.
В ході засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО розглядалося протокольне доручення голови обласної ради від 24 квітня 2020 року щодо розподілу медичного обладнання, яке придбане на виконання комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки.
Завершились дводенна онлайн-нарада щодо обговорення пропозицій з визначення повноважень органів місцевого самоврядування з урахуванням Концепції внесення змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації».
Харківська обласна рада і Рада Почесних громадян Харківської області висловлюють співчуття у зв’язку з передчасною смертю Шкодовського Юрія Михайловича, Почесного громадянина Харківської області, видатного архітектора Харківщини.
Фонд енергоефективності запрошує на вебінари 19, 21, 26 та 28 травня. Початок об 11:00.
15 травня ветерани-«афганці» міста Куп’янськ за багаторічною традицією зібрались у селищі Ківшарівка біля Меморіалу пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, щоб віддати шану своїм загиблим землякам.
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття керуючому справами виконавчого апарату облради Сергію Клименку у зв'язку зі смертю батька Володимира Петровича.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 15 травня станом на 9:00 в Україні 17 330 випадків COVID-19, з них 483 протягом останньої доби. Хворобу підтверджено у 1 220 дітей та 3 420 медиків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я