Новини

У Будинку рад відбулася установча нарада з питань організації впровадження заходів пілотного проєкту «Мережевий бізнес-інкубатор для розвитку підприємництва в сфері креативних індустрій, туризму та виробництва продукції місцевих брендів в громадах Харківщини».
Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. Участь у роботі комісії взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Питання внесення змін до бюджету області сьогодні під час засідання розглянули члени постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.
22 травня в день відзначення 325-ї річниці заснування села Новий Бурлук депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав населений пункт та передав Новобурлуцькому навчально-виховному комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» бензомоторну косу.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у зв’язку з введенням у дію Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-ІХ повідомляє
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 травня станом на 9:00 в Україні 21 245 випадків COVID-19, з них 7234 одужали, 623 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 259 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я