Новини

На цьому наголосив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відповідаючі на питання Журналістів после пленарного Засідання, зокрема про надходження до бюджету та возможности реализации регіональніх програм.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради Людмила Немикіна, спілкуючись з представниками регіональних засобів масової інформації після завершення пленарного засідання сесії, прокоментувала рішення щодо змін показників обласного бюджету.
В ході пленарного засідання ХХІV сесії Харківської обласної ради депутати внесли зміни до дохідної і видаткової частин обласного бюджету на поточний рік.
Таке рішення підтримали сьогодні у сесійній залі депутати Харківської обласної ради. Його ухвалення обумовлено необхідністю забезпечення ефективної діяльності ради під час запровадження надзвичайної ситуації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області № 6 від 17 березня 2020 року.
На пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради, яке відбувається сьогодні, ухвалено рішення про зміну назв установ та закладів регіону.
Проєкт рішення «Про звернення Харківської обласної ради VІI скликання до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення порушення гарантованих Конституцією України прав органів місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання місцевого значення» ухвалили сьогодні у сесій залі.
На сьогоднішньому пленарному засіданні ХXIV сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили Звернення до центральної влади стосовно вирішення проблемних питань, пов’язаних із захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Під час пленарного засідання ХХІV сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили проєкт рішення «Про деякі питання нарахування та сплати орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області під час дії карантину».
Депутати Харківської обласної ради в ході сьогоднішнього пленарного засідання сесії підтримали Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо скасування законів України № 128-ІХ і № 129-ІХ.
Під час пленарного засідання ХХІV сесії Харківської обласної ради депутати ухвалили рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік.
Під час пленарного засідання ХХІV сесії Харківської обласної ради депутати затвердили зміни до обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2020 рік, щодо збільшення обсягу фінансування Програми за рахунок державного бюджету на 1 млн 850 тис грн.
На пленарному засіданні ХХІV сесії обласної ради депутати підтримали зміни до комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009 – 2013 роки та на перспективу до 2020 року.
Про необхідність надання додаткового матеріального стимулювання працівників медичної галузі Харківщини в умовах коронавірусної хвороби COVID-19 йшлося сьогодні на пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради. Відповідні зміни внесені до Комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини на 2019-2020 роки».
Депутати Харківської обласної ради під час пленарного засідання ХХІV сесії внесли зміни до регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки.
Депутатський корпус Харківської обласної ради на пленарному засіданні XXIV сесії підтримав проект рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік.
На пленарному засіданні XXIV сесії Харківської обласної ради VII скликання голова Харківської обласної ради Сергій Чернов урочисто вручив відзнаки почесним громадянам Харківської області - Посвідчення «Почесний громадянин Харківської області», Нагрудний знак та Диплом.
Розгляду запланованого обсягу проєктів рішень передуватиме вшанування Почесних громадян Харківської області, які отримали це звання рішенням ХХІІІ сесії обласної ради від 27 лютого 2020 року.
Пленарне засідання розпочнеться о 10:00.
Пленарне засідання ХХIV сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10.00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 27 травня станом на 9:00 в Україні 22 382 випадки COVID-19, з них 8439 одужали, 669 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 477 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я