Новини

Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму в партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи» розпочинає реалізацію мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях, як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», у межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.
Харківська обласна рада, як територіальний координатор «Угоди мерів – Схід» повідомляє, що члени-Асоціації ОТГ, які є Підписантами Угоди мерів і знаходяться в стадії розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату, можуть взяти участь у загальному ввідному вебінарі щодо розробки ПДСЕРК.
Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття голові постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області Людмилі Гасан з приводу непоправної втрати – смерті мами, Куркіної Раїси Олександрівни.
3 червня Комітет ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розгляне два законопроєкти щодо виборчого законодавства. У засіданні також братимуть участь представники Української асоціації районних та обласних рад.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 червня станом на 9:00 в Україні 24 340 випадків COVID-19, з них 10 078 одужали, 727 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 328 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я