Новини

Першочергові кроки розвитку туристичних об’єктів регіону розглянули на нараді, яка відбулася сьогодні у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів нараду з питань розвитку сільського (зеленого) туризму в громадах області. Участь в обговоренні можливостей та викликів розвитку туризму на сільських територіях взяли голови постійних комісій обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерія Мураєва, директор Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок, представники туристичних агенцій та науковці, які вивчають питання краєзнавства.
Набрала чинності Угода, згідно з якою Міжнародний банк реконструкції та розвитку (Світовий банк) надає Україні фінансову підтримку на Програму «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України», повідомляє сайт Мінрегіону.
За ініціативою Центру громадського здоров’я України оголошено Всеукраїнський флешмоб серед донорів та донорок крові до Міжнародного дня донорства крові.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 10 червня станом на 9:00 в Україні 28 381 випадок COVID-19, з них 12 769 одужали, 833 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 525 випадки.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я