Новини

Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна провела засідання конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Нарада відбулась в режимі онлайн.
Громада Красноградщини відзначає у день пам’яті святителя Луки, архієпископа Кримського (Войно-Ясенецького) престольне свято. Богослужіння відбулось у храмі Святителя Луки Кримського, що зведений на території Красноградської лікарні за підтримки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
У черговому випуску спецпроєкту Громадського радіо і Харківської облради про хід децентралізації «Де це?» йшлося про те, що реформа децентралізації сприяє розвитку конструктивної журналістики.
До порядку денного пленарного засідання LХVІ чергової сесії Красноградської райради VІІ скликання, у роботі якої взяв участь депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, було включено кадрові та майнові питання, внесення змін до районних програм і бюджету, затвердження проєктно-кошторисної документації.
Сьогодні у Будинку рад відбулось засідання фінансової комісії, на якій узгоджували фінансові плани комунальних підприємств на 2021 рік та розглядали підсумки виконання фінансових показників за минулий рік.
Завершено перший етап підготовки цьогорічного фестивалю «Дитятко», який має відбутися у Харкові на початку вересня. Оргкомітет отримав півтори тисячі робіт від 1292 учасників з усього світу. Найбільше робіт надійшло від авторів з України, Індії, Ірану, США та Франції.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 11 червня станом на 9:00 підтверджено 29 070 випадків COVID-19, з них 13 141 одужав, 854 померли.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я