Новини

Напередодні професійного свята медичних працівників, яке відзначатиметься 21 червня, кожен з нас може подякувати лікарям, медсестрам, молодшому медичному персоналу за їхній щоденний подвиг. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов пропонує підтримати людей у білих халатах, ставши учасником простого і важливого флешмобу «Подякуйте медикам!».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи з робочим візитом на Лозівщині, привітав медичних працівників громади з прийдешнім професійним святом.
З нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров’я України заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач привітав колектив Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру та його генерального директора, депутата обласної ради Олену Гречаніну.
Під час робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівське територіальне медичне об’єднання, ознайомився з роботою урологічного та травматолого-ортопедичного відділень, поспілкувався з адміністрацією лікарні та трудовим колективом.
Напередодні Дня медичного працівника заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач привітав працівників КНП «Обласна клінічна лікарня», а також представив Сергія Григорова в якості тимчасово виконуючого обов’язки директора.
Сергій Чернов сьогодні працює у Лозовій. Голова обласної ради оглянув вулицю Вишневу, на якій проводиться капітальний ремонт асфальтного покриття, та обговорив хід робіт з керівництвом міста, управління житлово-комунального господарства та будівництва міськради й підприємства-підрядника.
«Коли ми майже 10 років тому запроваджували обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», навчали людей писати проєкти й залучати фінансову підтримку, не сподівались, що конкурс стане настільки потужним механізмом для вирішення багатьох проблем розвитку громад», – зазначив Сергій Чернов, перебуваючи сьогодні у Лозівському районі з робочою поїздкою.
Перебуваючи на Лозівщині з робочим візитом, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з мешканцями району, які звернулися до нього про допомогу у зв’язку зі скрутними життєвими обставинами
Сьогоднішній робочий візит голови Харківської обласної ради Сергія Чернова розпочався з почесної місії: привітання ветерана Другої світової Олександра Сизька з 95-річчям.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем фермера.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов 19 червня перебуватиме з робочою поїздкою у Лозовій.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 19 червня станом на 9:00 підтверджено 34 984 випадки COVID-19, з них 16 033 одужали, 985 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 921 випадок.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я