Новини

У Будинку рад відбулося засідання комісії з розгляду питань стосовно списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Харківська обласна рада як територіальний координатор Ініціативи ЄС «Угода мерів-Схід» вже котрий рік поспіль згуртовує територіальні громади області та заохочує їх до активної участі в Європейському тижні сталої енергії, а також, вивченню успішних практик ефективного та бережливого використання енергоресурсів, популяризації відновлюваної енергії, застосування інноваційних технологій для отримання чистої та безпечної енергії.
Указом Президента України №241/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» присвоєні почесні звання медичним працівникам Харківщини.
Сьогодні на черговому засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області йшлося про заходи щодо запобігання поширенню на території області COVID-19.
На Меморіалі Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулося покладання квітів. Депутати обласної ради, представники громадськості краю вшанували пам'ять мільйонів людей, життя яких забрала найкривавіша в історії людства війна.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 22 червня станом на 9:00 в Україні 37 241 випадків COVID-19, з них 16 642 одужали, 1012 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 681 випадок
Звернення голови обласної ради Сергія Чернова до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я