Новини

Сьогодні президент Української Асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з колегами з інших регіонів зустрічалися з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим для консультування щодо завершального етапу реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади.
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, присвячене ходу реалізації реформи децентралізації в Україні. Серед учасників заходу голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
В рамках Європейського тижня сталої енергії відбуваються практичні семінари для територіальних громад та органів місцевого самоврядування.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні візьме участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, яке відбудеться у Києві під головуванням Дмитра Разумкова, голови Верховної Ради України.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 червня станом на 9:00 в Україні 40 008 випадків COVID-19, з них 17 758 одужали, 1067 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 994 випадки.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я