Новини

Голова обласної ради Сергій Чернов ознайомився з роботою провідних підприємств Чугуївського району, серед яких ТОВ «ТіПіБіеС Продакшн» та ТОВ «Агросервіс ЛТД».
У Чугуївському районі голова обласної ради ознайомився із впровадженням бюджету участі, оглянув інфраструктурні об’єкти Малинівської ОТГ: Центр культури та дозвілля, ліцей №1, амбулаторію первинної медико-санітарної допомоги.
Оголошується початок відбору кандидатів для обрання представників громадськості до поліцейських комісій Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в Харківській області.
На Чугуївщині голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час сьогоднішньої робочої поїздки зустрівся з представниками активної молоді смт Малинівка, які на території місцевого парку відпочинку та дозвілля провели презентацію роботи Молодіжної ради ОТГ та впровадження бюджету участі.
На порядку денному постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю три питання.
Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергій Краснаперов разом із Регіональний представником Сергієм Кузьменко презентували щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік.
Перебуваючи з робочою поїздкою у Харківському районі області, Сергій Чернов відвідав провідне насінницьке підприємство «Елітне» Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України, де поспілкувався з трудовим колективом та оглянув дослідні площі, на яких вирощують новітні високоврожайні зернові.
Сьогодні відбулась науково-практична онлайн конференція з методичної генетики під назвою «Наслідки взаємодії прогресуючої вірусної інфекції та метаболічних порушень у пацієнтів з рідкісними захворюваннями, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності і аутизму».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні перебуває з робочою поїздкою у районах області. Заплановано огляд низки об’єктів у Харківському та Чугуївському районах.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 30 червня станом на 9:00 в Україні 44 334 випадки COVID-19, з них 19 115 одужали, 1159 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 706 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я