Новини

Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав унікальний творчий простір MININ ART Hub, який заснував один із найбільш успішних сучасних українських художників, що працює з монументальним мистецтвом, графікою, фотографією, об’єктами та інсталяціями, митець із Донеччини Роман Мінін.
На засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку депутати розглянули питання розділу додаткових коштів на проведення дорожніх робіт.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів робочу зустріч з представниками обласних та міських громадських чорнобильських організацій. Більша частина питань, що були обговорені під час зустрічі, стосувалися захисту прав ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та отримання ними належного медичного обслуговування
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував рішення профільного парламентського комітету стосовно формування в регіоні чотирьох укрупнених районів
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 липня станом на 9:00 в Україні 45 887 випадків COVID-19, з них 20 053 одужали, 1185 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 889 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я