Новини

У радіопроєкті «Де це?» на Громадському радіо, який інформує про процеси децентралізації, Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад, висловив переконання, що поділ тримільйонної Харківської області на 4 райони значною мірою ускладнить громадянам доступ до адміністративних послуг.
В смт Ківшарівка, що на Куп’янщині у храмі святих Петра і Февронії відзначали престольне свято цих благовірних князів, які вважаються покровителями сім’ї та шлюбу. До частинки мощей святих угодників приклався й депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні в ефірі Українського радіо надав коментар щодо конфліктної ситуації, яка склалася навколо фінансування, забезпечення засобами спеціального захисту та обладнанням бригад швидкої допомоги у Харківській області.
Голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов бере участь у розширеному засіданні Комісії Української асоціації районних та обласних рад з питань будівництва та місцевого самоврядування. Участь у заході, разом з представниками спільноти Асоціації, беруть посадові особи центральних органів державної влади, міжнародних організацій та експерти.
Згідно статистичних даних, наданих Головний управлінням статистики у Харківській області, у 2019 році на Харківщині зареєстровано 16834 шлюби, з’явилося на світ 18038 немовлят. Серед регіонів України Харківщина увійшла до п’ятірки лідерів за кількістю народжених та до трійки за кількістю зареєстрованих шлюбів.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 8 липня станом на 9:00 в Україні 50 414 випадків COVID-19, з них 23 119 одужали, 1306 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 807 випадків.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем родини.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я