Новини

Перебуваючи сьогодні у комунальному закладі «Харківський професійний коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради, очільник облради Сергій Чернов відзначив майстра спорту, заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Валерія Нікуліна, вручивши йому «Слобожанську славу».
Сьогодні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав дев’ятирічного Сергія Цихмістра, вихованця Академії мистецтв Володимира Гришка з перемогою у Міжнародному пісенному конкурсі в Італії, участь у якому взяли понад сто дітей у цій віковій категорії з різних країн світу. Цьогоріч конкурс уперше відбувся онлайн. Сергій Цихмістро виборов перемогу з піснями «Санта Лючія» і «Дивлюсь я на небо».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов направив лист до Міністерства охорони здоров’я, аргументуючи необхідність внесення змін до кваліфікаційних вимог керівників закладів охорони здоров’я, зокрема, щодо стажу роботи на керівних посадах.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 13 липня станом на 9:00 в Україні 54 133 випадки COVID-19, з них 26 503 одужали, 1398 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 612 випадків.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я