Новини

Про це, а також про перспективи переформатування обласного конкурсу «Разом у майбутнє» розповіла в програмі «Де це?» на Громадському радіо Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні у Чугуєві, де презентовані мініпроєкти «Бібліоняня», «Рух дитини-щастя для родини», «Англійська для всіх». Починаючи з 2012 року, завдяки обласному конкурсу розвитку «Разом у майбутнє», 71 ініціатива чугуївської громади втілилась у життя успішними справами.
В Харківській області вперше підготовлено освітніх експертів для проведення інституційних аудитів шкіл.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко ознайомився з результатами реалізації мініпроєктів конкурсу «Разом в майбутнє» у Золочівській громаді, а також взяв участь в урочистостях до Дня знань.
В Харкові з 2 по 5 вересня відбудеться ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко», який з 2009 року проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Переглянути конкурсні фільми можна у дні проведення фестивалю у кінотеатрах «Київ», імені О.Довженка та «8 1/2». Усі покази безкоштовні.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 1 вересня станом на 9:00 в Україні 123 303 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 2605 летальних, 57 802 пацієнти одужали.
У День знань, 1 вересня, на Вовчанщині за участю депутата Харківської обласної ради Віталія Панова, голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулася презентація двох освітянських мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», а саме: «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!» (оновлення осередку здорового харчування у Вовчанському ліцеї №2) керівник мініпроєкту Віта Юзюк та «Новоолександрівська загальноосвітня школа – заклад рівних можливостей» керівник мініпроєкту Анастасія Кравченко.
Цього року карантинні обмеження внесли свої корективи і випускні, які зазвичай проходять в дитячих садочках в червні, відбулися у серпні в нетрадиційних форматах.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з початком нового навчального року і Днем знань.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я