Новини

Українська сценаристка, кінопродюсерка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів Тоня Ноябрьова в режимі online поспілкувалась із фіналістам ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» та крізь призму власних фільмів розповіла про мистецтво розповіді кумедних історій.
Президент медіафестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оголосив про офіційне відкриття дванадцятого Міжнародного дитячого фестивалю «Дитятко». Цьогорічна урочиста церемонія відбувається у режимі online.
Конституційний Суд України наголосив, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України. Таке обмеження може встановлюватися виключно законом – актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні
Сьогодні розпочався ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко», у програмі якого низка майстер-класів у режимі online. Викладачка комп’ютерного дизайну Академії «ШАГ», дизайнер-практик Катерина Курінна розповіла про особливості створення кінопостеру.
Президент Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував на відкритті виставки та нагородив переможців.
Проєкт реалізується Центром гендерної культури у партнерстві з Мереф’янською міською радою.
З нагоди 75-річниці з Дня завершення Другої світової війни на Меморіалі Слави сьогодні пройшло урочисте покладання квітів до Вічного вогню.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 вересня станом на 9:00 в Україні 125 798 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2656 летальних, 58 817 пацієнтів одужали.
1 вересня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь в урочистих лінійках, присвячених Дню знань, в Печенізькому ліцеї ім. Г. Семирадського та Артемівському навчально-вихованому комплексі.
ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» розпочнеться 2 вересня з відкриття виставки кращих робіт та нагородження переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу графічного дизайну «Дитятко.Art».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я