Новини

Кінознавець і історик кіно Володимир Миславський під час майстер-класу для фіналістів XII Міжнародного медіафестиваля «Дитятко» проілюстрував історію світового кінематографу дванадцятьма знаковими фільмами.
Поради від українського режисера Юрія Ковальова.
Сьогодні у форматі онлайн учасники ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» спілкувались з молодим українським режисером Антоніо Лукічем. «Мої думки тихі» – перше повнометражне кіно Антоніо. Лірична комедія отримала визнання серед кінематографічної спільноти: нагорода національної премії «Кіноколо» та перемога у кількох номінаціях «Одеського міжнародного кінофестивалю», у тому числі кращий фільм. Стрічка вийшла до прокату у 2020 році.
Відповідне розпорядження підписав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
Другий день ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» розпочався з майстер-класу «Сторітелінг for social change». Про суперсилу сторітелінгу в режимі online розповіла письменниця і сценаристка Таня Поставна.
В рамках заходів ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» у мистецькій галереї «Бузок» презентовано двотомне дослідження сінемазнавця, історика кіно Володимира Миславського «Кінознавчі розвідки в Україні» (друга половина 1920-х – перша половина 1930-х рр)».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 3 вересня станом на 9:00 в Україні 128 228 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2710 летальних, 59 676 пацієнтів одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я