Новини

Після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією, Харківська обласна філармонія знову радує своїх слухачів довгоочікуваним концертом Академічного симфонічного оркестру на чолі с директором і головним диригентом філармонії Юрієм Янко. Привітав симфонічний оркестр і колектив закладу з відкриттям нового 92 сезону голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Для фіналістів ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» провів майстерклас продюсер та режисер Володимир Ксензицький, де поділився досвідом роботи з популярним відеохостингом для поширення медійного продукту
Фіналісти ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» переглянули сьогодні фільм «Кокуш U.Crane» про Анатолія Кокуша, легендарну людину в українському та світовому кінопросторі, володаря двох статуеток «Оскар» за винаходи, які відкрили новий напрям у кінотехніці та кінозображенні.
Майстер-клас з такою назвою провела в онлайн-форматі для фіналістів ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» блогерка, журналістка-дослідниця Катерина Яресько.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки по області відвідав селище Буди Харківського району, де привітав громаду з успішним впровадженням мініпроєкту «Співпраця громад – майбутній розвиток об’єднаної територіальної громади».
У Палаці праці відбулася зустріч голови обласної ради Сергія Чернова з представниками Харківської обласної профспілки працівників соціальної сфери України.
Фіналісти ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» сьогодні під час сценарного пітчингу презентували членам журі фестивалю ідеї своїх фільмів і телепрограм.
Міністерство розвитку громад та територій України оголошує конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 4 вересня станом на 9:00 в Україні 130 951 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 2761 летальний, 60 613 пацієнтів одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я