Новини

У Харкові завершився ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитяко». Більшість заходів – майстер-класи, творчі зустрічі, робота журі цьогорічного фесту для безпеки учасників відбулись в online форматі. Разом з тим харків’яни та гості міста мали змогу побачити конкурсну програму в кінотеатрах. Урочиста церемонія закриття фесту відбулась у режимі online.
З 2 по 5 вересня у Харкові відбувались заходи ХІІ Міжнародного дитячого мдіафестивалю «Дитятко», до конкурсної програми «Дитятко» відібрано 235 робіт із 43 країн світу. Більшість фільмів стали українською прем’єрою, деякі європейською та світовою. Команда професійного міжнародного журі, до якої увійшли фахівці з різних куточків світу, визначила переможців.
Під час церемонії закриття ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», що проходила в режимі online, члени журі висловили свої враження від робіт цьогорічних учасників, виділивши їх ініціативність, завзятість та цікаві ідеї, що були передані у творчих роботах.
В ході урочистої церемонії закриття ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» до фіналістів та переможців у відеопромовах звернулись партнери фесту, які надали підтримку у спеціальних номінаціях цього року. Почесний консул Азербайджанської Республіки в м.Харків Афган Салманов, Почесний Консул Республіки Казахстан Емін Наджафлі, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко підкреслили високий рівень організації фестивалю у незвичному форматі та якість робіт учасників.
Фіналісти ХІІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» із Харківської області оглянули авіаційну техніку під відкритим небом аероклубу імені В. С. Гризодубової, а також пройшли майстер клас із моделювання повітряних зміїв й під керівництвом досвідчених авіамоделістів запустили у небо свої роботи.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 5 вересня станом на 9:00 в Україні 133 787 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 811 летальних, 61 649 пацієнтів одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я