Новини

Ініціативну громаду Первомайщини з успішно-реалізованим мініпроєктом розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» привітали депутати обласної ради Віктор Намчук і Сергій Цимбалов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні побував у Краснограді, де були презентовані мініпроєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє», та провів особистий прийом громадян.
Майже двадцять жителів районного центру та прилеглих населених пунктів Красноградщини, зокрема з сіл Володимирівка, Дружба, Кобзівка, Лукашівка, Наталине, Петрівка та Хрестище прийшли до депутатської приймальні Сергія Чернова.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні у Краснограді відвідав Військово-спортивний клуб «Пересвіт» й Veteran Hub, що розташований у будівлі Земської управи. На цих локаціях презентовано мініпроєкти, які у 2020 році стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» розпочинає набір на останню хвилю навчальної програми для управлінських команд закладів первинної медичної допомоги Харківської області «Управління автономними закладами ПМД».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 9 вересня станом на 9:00 в Україні 143 030 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 979 летальних, 64 703 пацієнти одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я