Новини

На сьогоднішньому засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради розглянули стан впровадження проєктів, що стали переможцями у 2020 році.
Засідання постійної комісії з питань розвитку, інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку відбулось в режимі відеоконференції. Депутати розглянули шість питань порядку денного, що стосувались внесення змін до низки регіональних програм та пункт «Різне».
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні побував у Коломацькій об’єднаній територіальній громаді, де презентовано мініпроєкти-переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
В рамках візиту до району депутат обласної ради Олександр Гусаров зустрівся з мешканцями багатоквартирного будинку з приводу ремонту покрівлі будівлі.
Участь дворічанської громади в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», який запроваджено в регіоні понад 10 років тому за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, щороку дозволяє реалізувати проекти розвитку в різних сферах. У презентації трьох проєктів-переможців 2020 року взяла участь начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради Олена Кулик.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 21 вересня (станом на 9:00) в Україні 178 353 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 583 летальні, 78 184 пацієнти одужали.
Завдяки впровадженню мініпроєкту «Створення скейт-парку – можливість підкорення нових вершин», ініціатором якого виступила Громадська організація спортивний клуб «Енергетик-Центренерго», молодь зміївської територіальної громади отримала можливість змістовного спортивного дозвілля. Сертифікат обласного конкурсу «Разом в майбутнє», що засвідчує реалізацію мініпроєкту, вручила голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерія Мураєва.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я