Новини

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з висвітлення результатів реформи децентралізації вже вп’яте проводить Мінрегіон у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та її партнерами ГО «Інтерньюз-Україна» та координатором проектів ОБСЄ в Україні.
Мініпроєкт «Облаштування сільського стадіону» – переможець цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє», охоплює п’ять сільських рад Золочівщини, села: Феськи, Маяк, Малі Феськи, Чепелі, Головашівка Феськівського старостинського округу. Оглянув новозбудований майданчик перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
В ході засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету депутати розглянули пропозиції щодо уточненого переліку об'єктів будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг області, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році та переліку об’єктів, які можуть бути профінансовані за рахунок залишку коштів субвенції 2019 року.
Триває прийом робіт на Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»
Завершено навчання в рамках грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», який реалізує Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центру туризму» у партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи»
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 22 вересня (станом на 9:00) в Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 642 летальні, 79 901 пацієнт одужав.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вітає всесвітньо відомого тенора, Маестро Володимира Гришка та його «Дитячу академію мистецтв» з званням – кращий позашкільний навчальний заклад за версією Всеукраїнської премії Celebrity Awards 2020.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я