Новини

Нові повноваження для районних рад і ресурси на їх виконання, проведення перших виборів на підконтрольній території Луганської та Донецької областей, утворення посади Віце-прем’єр-міністра з питань децентралізації й зміни до Конституції – головні теми, що лягли в основу Резолюції XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.
Обласна газета «Слобідський край» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні реалізує спеціальний проєкт «Будемо жити», що висвітлює вплив пандемії COVID-19 на різні сфери життя Харківщини. Сьогодні в рамках проєкту відбулась онлайн-конференція на тему «Як пандемія коронавірусу вплинула на реалізацію проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується Харківською обласною радою, спікером якої стала Олена Кулик, начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради, яка є координаркою партнерського консорциуму цього проєкту.
Сьогодні в режимі відеоконференції відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування.
Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики спорту, культури та туризму.Члени комісії погодили проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.12.2018 № 822-VII (зі змінами)».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 24 вересня (станом на 9:00) в Україні 188 106 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 757 летальних, 83 458 пацієнтів одужали.
24 вересня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров провів зустріч з мешканцями села Приморське Печенізького району.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я