Новини

Про це, а також про показники ефективності нинішньої виборчої системи та гендерні особливості її йшлося у цьому випуску програми «Де це?». Медіапродукт – спецпроєкт Харківської обласної ради та Громадського радіо.
У режимі онлайн відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.
Конкурс є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Збір анкет триватиме до 7 жовтня.
Кабінет захисту Вітчизни з інтерактивним лазерним стрілецьким тиром, а також сучасне фізкультурно-спортивне середовище з’явилось на території шкіл Зміївщини завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що затверджує виконання усіх робіт громаді вручив депутат обласної ради Анатолій Гацько.
Ініціативна громада Харківського району продовжує впроваджувати мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує реалізацію проєкту вручив депутат обласної ради Володимир Горбатовський.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 вересня (станом на 9:00) в Україні 191 671 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 3 827 летальних, 85 133 пацієнти одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я