Новини

Сьогодні відбулося позачергове засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. У режимі відеоконференції участь у засіданні взяв голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
У форматі онлайн відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області. У її роботі взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови облради Володимир Скоробагач.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час візиту до Золочівщини провів особистий прийом громадян, ознайомився з результатами реалізації двох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та взяв участь у заходах з нагоди Дня захисника України.
Сьогоднішнє засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету відбулося в режимі відеоконференції. Депутати розглянули майже 30 питань порядку денного, за якими ухвалені відповідні рішення.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов закликає кожного жителя регіону усвідомити свою персональну відповідальність за поширення коронавірусу. Недотримання соціальної дистанції, невикористання засобів індивідуального захисту у публічних місцях і в спілкуванні – прояв злочинної безпечності. Текст від першої особи.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 13 жовтня (станом на 9:00) в Україні 270 587 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 122 летальних, 116 562 пацієнти одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я