Новини

Коментуючи підсумки пленарного засідання сесії, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що фінансування захищених статей, зокрема, виплата заробітної плати працівникам комунальних установ, залишається пріоритетом, але регіональна влада продовжує фінансувати проєкти регіонального розвитку.
13 жовтня 2020 року відбулася презентація мініпроєкту «Затишні Печеніги. Облаштування селища зонами відпочинку», реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистому відкритті взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та Печенізький селищний голова Юрій Мариненко
Депутати ухвалили рішення «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реалізації Закону України «Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок»».
У сесійній залі сьогодні депутатський корпус ухвалив рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік». До обласного бюджету прийняли трансферти з державного та інших бюджетів.
67 депутатів Харківської обласної ради підтримали зміни до Комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки, доповнивши її заходами із забезпечення вірусологічної лабораторії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» новим сучасним обладнанням та проведенням робіт з реконструкції нових приміщень.
Внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, які стосуються включення нових проєктів та коригування фінансових показників.
Депутатський корпус Харківської обласної ради підтримав рішення «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
На пленарному засіданні сесії Харківської обласної ради сьогодні депутати підтримали ініціативу запровадження в регіоні обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» та затвердили Положення про нього.
Депутати Харківської обласної ради підтримали зміни до соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2019-2023 роки.
Відповідне рішення прийнято депутатами Харківської обласної ради під час пленарного засідання ХХVІ сесії для недопущення заборгованості за захищеними видатками на оплату праці та оплату спожитих енергоносіїв у закладах культури.
Під час пленарного засідання ХХVІ сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. А саме, збільшено фінансування об’єктів комунальної власності.
Під час пленарного засідання ХХVІ сесія обласної ради VІІ скликання депутати підтримали зміни до комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки.
За ухвалення комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області сьогодні проголосувала сесія обласної ради. Нова програма розрахована на 2021-2025 роки, на виконання її заходів необхідне фінансування у розмірі 479 млн 600 тис грн, щороку – 95 млн 920 тис грн.
У Будинку рад розпочалося пленарне засідання ХХVI сесії Харківської обласної ради VII cкликання.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 15 жовтня (станом на 9:00) в Україні 281 239 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 302 летальних, 119 650 пацієнтів одужало.
Пленарне засідання ХХVІ сесії Харківської обласної ради розпочнеться о 10:00 і транслюватиметься наживо: на 7 каналі, на телеканалі «Triolan Live» та на сайті Харківської обласної ради.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я