Новини

У Коломацькій ОТГ відбулося відкриття двох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Оголошено переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році, який Мінрегіон вже сьомий рік поспіль проводить у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
20 жовтня, о 11:00, в пресцентрі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 5 поверх) відбудеться прес-конференція на тему ситуації з COVID-19 в харківських лікарнях, які приймають пацієнтів з коронавірусною інфекцією.
16 та 17 жовтня в Дворічанському центрі первинної медичної допомоги та Кіндрашівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини Куп’янського району презентували ще два проєкти - переможці другого етапу конкурсу мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Відповідні сертифікати виконавцям вручила начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської облради Олена Кулик.
Громада Харківщини має можливість підвищити свої знання по енергоменеджменту взявши участь в онлайн-навчанні про енергомодернізації будинків та можливості Програми «Енергодім».
На базі комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд депутатів місцевих рад області, Харківської міської ради та облдержадміністрації з нагоди Дня захисника України.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України,19 жовтня (станом на 9:00) в Україні 303 638 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 5 673 летальних, 126 489 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 766 нових випадків.
Першу онлайн-зустріч «Подорожуймо Харківщиною» Харківська обласна бібліотека для дітей провела зі школярами 4-7 класів польського містечка Лідзбарк-Вармінський. Захід відбувся у межах Міжнародного онлайн-проєкту «Ми – українці. Я і ти!», ініційованому Львівською обласною бібліотекою для дітей.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я