Новини

Про організацію роботи правоохоронців під час селекторної наради розповів начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні з робочою поїздкою перебуває на Кегичівщині, де оглядає мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізуються у населених пунктах.
Перебуваючи на Зачепилівщині, депутат Харківської обласної ради Максим Колінько відвідав презентації чотирьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу територіальних громад «Разом в майбутнє-2020».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вітає колектив театру.
На Красноградщині мешканців села Зоряне із успішним впровадженням мініпроєкту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» привітав депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Начальниця управління з питань місцевого самоврядування,розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик взяла участь у презентації проєктів-переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» на території Кіндрашівської ОТГ.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 22 жовтня (станом на 9:00) в Україні 322 879 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 6 043 летальних, 134 898 пацієнтів одужали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я