Новини

В українській Вікіпедії розпочався щорічний конкурс статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020» для співробітників та користувачів публічних бібліотек Харківської області. Цього року він проводиться вже втретє та триватиме до кінця листопада.
У Дергачівському районі тривають роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ “Мала Данилівка”, ПЛ-10 кВ “Шевченківський” та ПЛ-10 кВ “Черкаська Лозова”. Наразі надмірне навантаження діючих підстанцій, від яких заживлено повітряні лінії, загрожує надійності електропостачання у цьому районі.
Громада Харківщини має можливість підвищити свої знання по енергоменеджменту взявши участь в онлайн-навчанні про енергомодернізації будинків та можливості Програми «Енергодім».
Три ініціативи «Разом в майбутнє» представила громада Куп’янщини. Сертифікат, що засвідчує виконання усіх робіт вручив депутат Харківської обласної ради Олександр Бібік.
Харківська обласна рада з великим сумом сприйняла звістку про смерть ректора Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, професора, доктора технічних наук, академіка Транспортної академії України, лауреата Державної премії України, академіка Нью-йоркської академії наук, заслуженого діяча науки і техніки України Туренка Анатолія Миколайовича.
Фахівці Фонду енергоефективності пропонують корисну інформацію для енергоаудиторів та ОСББ, яка допоможе правильно та якісно підготувати Заявку на участь у Програмі «Енергодім», а також розповіли про успішні практики енергомодернізації багатоповерхівок в Україні.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 листопада (станом на 9:00) в Україні 402 194 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 7 375 летальних, 163 768 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я