Новини

Після виборів, що відбулися 25 жовтня, на Харківщині розпочнуть роботу 56 об’єднаних громад. Крім того, що усі громади перейдуть на прямі бюджетні відносини з Міністерством фінансів, вони отримають землю у своє розпорядження, вперше за межами населених пунктів. Це величезний ресурс, з яким необхідно поводитися по-господарськи, наголошує голова Харківської обласної ради Сергій Чернов в своєму інтерв’ю для газети «Слобідський край», що стосувалося перспектив місцевого самоврядування.
Харківська обласна рада в рамках комплексної Програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки» проводить фахове навчання з енергоменеджменту для представників міст-підписантів «Угоди мерів» за рахунок обласного бюджету.
Депутат Харківської обласної ради Дмитро М'ягкий взяв участь у презентації мініпроєктів, які було реалізовано в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Завдяки співфінансуванню Харківської обласної ради і Старосалтівської об’єднаної територіальної громади, ініціативи та підтримки батьківських комітетів та активних мешканців, цього року у громаді впровадять шість мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє-2020» на загальну суму понад 1,5 млн грн.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 9 листопада (станом на 9:00) в Україні 469 018 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 8 565 летальних, 209 143 пацієнтів одужало.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем української писемності та мови.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я