Новини

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов направив у профільні міністерства і комітети ВРУ листи з підтримкою пропозицій народного депутата України Дмитра Люботи щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.
У Будинку рад відбулось засідання робочої групи з вирішення питань, пов’язаних із передачею об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області. Засідання пройшло за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
За участю президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося онлайн-обговорення нагальних питань, що виникають у зв’язку з реформуванням місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в тому числі перспектив працевлаштування вивільнених посадових осіб.
Харківська обласна рада разом із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, регіональним відділенням Асоціації міст України та виданням «Місцеве самоврядування» проводять низку семінарів-практикумів для представників новообраних рад територіальних громад із організаційних питань. Комплекс навчальних заходів організовано за ініціативи президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 12 листопада (станом на 9:00) в Україні 500 865 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 9 145 летальних, 227 694 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я