Новини

У прямому ефірі програми «Де це?» про хід децентралізації, що виходить у партнерстві Харківської обласної ради і Громадського радіо, Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, очільник облради зазначив, що перспектива ухвалення нового закону «Про місцеве самоврядування в Україні» давно на часі.
Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов в ефірі Громадського радіо у програмі «Де це?», що інформує про хід децентралізації, розповів про ключові для місцевого самоврядування законодавчі акти, деякі з них з’явилися в тому числі завдяки ініціативі самоврядців Харківщини.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки до Золочівщини провів особистий прийом та ознайомився з успішно реалізованим мініпроєктом – переможцем обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Цьогоріч 14 мініпроєктів громади отримали перемогу на загальну суму понад 4 млн грн.
Завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на Вовчанщині реалізовані ще два мініпроєкти в освітній галузі. Три сучасних дитячих майданчика встановлено на території Вовчанського дошкільного навчального закладу №7 та відкрито кімнату робототехніки у Центрі сучасного розвитку.
400 концентраторів для подачі кисню в обласних лікарнях, які приймають пацієнтів з коронавірусом, з'являться найближчим часом. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач під час наради з керівниками медичних установ, які готуються до прийому хворих на COVID-19.
Старосалтівська громада завершила реалізацію проєктів «Створення сільського Центру культурно-спортивного дозвілля мешканців Гонтарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Здоров`я - неоціненний скарб» та «Оновлення сцени та глядацької зали Кирилівського СБК Старосалтівської селищної ради», що стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Юрченівська громада, що на Вовчанщині завершила реалізацію ініціативи «Чиста криниця – чиста водиця», що була реалізована в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 18 листопада (станом на 9:00) в Україні 570 153 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 10 112 летальних, 259 079 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я