Новини

Сергій Чернов: Виконавча і представницька гілки влади мають працювати разом, доповнюючи одна одну, відповідно до повноважень
«1 грудня обласна клінічна лікарня буде готова приймати хворих на коронавірусну хворобу», – розповів заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач під час відвідування обласної клінічної лікарні, де наразі завершуються ремонтні роботи у спеціально облаштованому корпусі.
Сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Харківська обласна рада протягом трьох років є надійним партнером програми міжнародної технічної допомоги USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та проводить послідовну роботу з підвищення обізнаності органів місцевого самоврядування області, їх сталого розвитку та спроможності, в тому числі в рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Харківською обласною радою та організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities), яка забезпечує реалізацію Програми у Харківській області.
У Роганському аграрному ліцеї, в якому навчається 450 дітей та працює 40 педагогів, тепер є комфортна зона відпочинку та дозвілля. Завдяки перемозі мініпроєкту «Простір, що єднає», ініціатором якого виступила Громадська організація «Ресурсний центр розвитку «Громада», в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», вдалося залучити кошти у сумі 260 тис грн для організації комфортного приміщення для школярів.
Територіальні громади Куп’янщини беруть активну участь в обласному конкурсі розвиткових проєктів «Разом в майбутнє». Презентовані ще два мініпроєкти, спрямовані на облаштування інфраструктури міста та населених пунктів.
Депутат Харківської обласної ради Тетяна Деменко та заступниця начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз побували на презентації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє», які реалізовані на Дергачівщині.
Відповідно до статті 8 Регламенту Харківської обласної ради виконавчий апарат обласної ради до початку першої сесії ради нового скликання надає можливість новообраним депутатам ради ознайомитись з нормативно-правовими документами
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 25 листопада (станом на 9:00) в Україні 661 858 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 11 492 летальних, 307 778 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я