Новини

Затягування розгляду законів, що регламентують роботу районних рад та рад об'єднаних територіальних громад після укрупнення, можуть призвести до колапсу в роботі новостворених ОТГ. Про це в ефірі Суспільного розповів Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської облради.
У форматі вебконференції відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету.
Відбувся урочистий прийом з нагоди Дня працівників сільського господарства України. Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав гостей зі святом та вручив кращим представникам галузі обласні відзнаки.
Головне управління Держгеокадастру у Харківській області передало земелі сільськогосподарського призначення в комунальну власність Ізюмської, Малинівської, Старосалтівської, Пісочинської, Кіндрашівської, Петропавлівської та Курилівської територіальних громад.
В листопаді 2020 року на території Оскільської громади були успішно завершені та презентовані соціально важливі проєкти. Сертифікати обласної ради, що засвідчують завершення усіх робіт із впровадження ініціатив, вручили голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик побували на презентації мініпроєктів – переможців конкурсу «Разом в майбутнє» від Ізюмської громади та вручили Сертифікати про успішне втілення локальних проєктів у життя.
Громадська організація «Лозівське районне товариство інвалідів» презентувала мініпроєкт «Де хліб-сіль-каша, там здоров’я наше» обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Свіжа випічка, корисні хлібобулочні вироби з продуктів високої якості тепер будуть виготовлятися на території КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання».
Експертами Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на замовлення Мінрегіону розроблені методичні матеріали з організації перших кроків новообраних місцевих рад та їхніх виконавчих органів в умовах адміністративно-територіальної реформи, які будуть корисні для органів місцевого самоврядування.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 26 листопада (станом на 9:00) в Україні 677 189 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 11 717 летальних, 317 395 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я