Новини

У режимі онлайн відбулося засідання постійної комісії облради з питань спільної власності територіальних громад області.
3933 ліжко-місця на Харківщині підготовлено для хворих на коронавірус. Про це повідомив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач. Він зазначив, що це загальна кількість по всіх медустановах, включаючи і міські.
Засідання комісії щодо оцінки корупційних ризиків у Харківській обласній раді та з підготовки проєкту Антикорупційної програми обласної ради відбулося сьогодні в режимі відеоконференції. Участь у заході взяли перший заступник голови облради Віктор Коваленко, керівники постійних комісії та структурних підрозділів виконавчого апарату облради.
Завтра, 1 грудня, відділення Харківської обласної клінічної лікарні прийме перших пацієнтів з коронавірусом. Про це сьогодні, під час огляду відділення, повідомив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.
Мініпроєкти – переможці обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» презентовані Первомайській громаді.
У спецпроєкті Громадського радіо і Харківської обласної ради «ДЕ ЦЕ» про перебіг реформи децентралізації - розмова з Оленою Кулик, начальницею управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Впровадження мініпроєкту «Сучасна медицина ІІ рівня – впевнений крок до здоров’я нації», що став одним з переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», дозволило покращити оснащення КНП «Первомайська центральна районна лікарня» та можливості лікування пацієнтів, хворих на COVID-19.
Щороку Богодухівщина бере участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що був запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Цьогоріч дев’ять мініпроєктів громади отримали перемогу на загальну суму понад 1 млн грн.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 30 листопада (станом на 9:00) в Україні 732 625 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 12 327 летальних, 345 149 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я