Новини

Таке переконання висловив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час сьогоднішнього засідання Ради партнерів-бенефіціарів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Говорили про підсумки впровадження проєкту, нові активності й проблемні моменти, які виникають у подальшій роботі медичних установ територіальних громад Харківщини.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач відвідав Обласний центр служби крові, ознайомився з його діяльністю, оглянув наявне обладнання та поспілкувався з медичним персоналом закладу.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів розширене засідання Ради партнерів-бенефіціарів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», на якому презентувано підсумки впровадження проєктів-переможців конкурсу мінігрантів у 2020 році й активності, що заплановані на 2021 рік.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував можливі наслідки зволікання із імплементацією законопроєкту 3651-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», який підтриманий Верховною Радою та переданий на підпис Главі держави.
«Спорт – моє життя» – презентований у смт Есхар мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує успішне завершення робіт з виконання заходів, передбачених проєктом, вручив депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев.
В освітніх закладах Близнюківщини презентовані мініпроєкти – переможці конкурсу «Разом у майбутнє»
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 2 грудня (станом на 9:00) в Україні 758 264 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 12 717 летальних, 369 054 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я