Новини

Начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик стала гостем телеканалу Сімон у програмі «Насправді».
Про це в рамках спецпроєкту Громадського радіо і Харківської облради про хід децентралізації «Де це?» розповів президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Сьогодні Державний секретар МВС Олексій Тахтай та голова Національної поліції України Ігор Клименко представили особовому складу нового начальника ГУНП в Харківській області. Ним став полковник поліції Андрій Рубель. У заході взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Сьогодні на базі стадіону міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Восток» пройшла фінальна гра Кубку Харківської області серед аматорських команд сезону 2020 року між переможцем та срібним призером Чемпіонату області харківськими футбольними клубами «Універ-Динамо» та «Авангард». Вболівав за спортсменів перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко.
Про таку ініціативу голови Харківської обласної ради Сергія Чернова повідомила сьогодні начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик в ході онлайн діалогу щодо впровадження енергоефективних проєктів із залученням зовнішнього фінансування від донорів та міжнародних фінансових організацій.
8 грудня відбудеться онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021», організована напрямком з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «ULEAD з Європою»
Постійна комісія обласної ради з питань бюджету розглянула пропозиції облдержадміністрації, якими передбачається внесення низки змін до головного фінансового документу Харківщини.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 4 грудня (станом на 9:00) в Україні 787 891 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 13 195 летальних, 397 809 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я