Новини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова обласної державної адміністрації Айна Тимчук та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрілись сьогодні із керівниками закладів охорони здоров’я Харкова та області, в яких лікують хворих на коронавірусну хворобу. Днями до усіх опорних медзакладів регіону доставлені концентратори і тепер усі ліжка забезпечені доступом до кисню.
Сьогодні у Будинку рад Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував книгу про події у Харкові в 2014 році. Участь у заході взяв голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з керівниками Харківських обласних управлінь силових органів. У засіданні взяли участь голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова облдержадміністрації Айна Тимчук, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.
Указом Президента України «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2020 року» нагороджені провідні науковці Харківщини.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 5 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 083 585 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 19 129 летальних, 747 408 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я