Новини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зустрівся з генеральним директором Державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар» Анатолієм Яременко, обговорювалися перспективи створення Індустріального парку «Комунар».
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенко та голови постійної комісії з питань бюджету Людмили Немикіної відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
Про це повідомляє Головне управління статистики у Харківській області у розрізі інформації про зовнішній та внутрішній товарооборот в регіоні.
Така акредитація підтверджує компетентність лабораторії та якість проведених нею випробувань на відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища. Відтепер випробування керамічної продукції, проведені в лабораторії у Харкові, визнаються на всій території Євросоюзу й надають заводу право наносити маркування СЄ на продукт, а також підписувати Декларацію про відповідність (Declaration of Performance – DoP).
Територіальні громади на нинішньому етапі напрацьовують механізми, які б дозволили розвиватися і зміцнювати свою матеріальну базу. Деякі громади це роблять, спираючись на угоди про співробітництво. Своїм власним рецептом і позитивними напрацюваннями поділилися керівники Зміївської міської та Слобожанської селищної громад під час зустрічі з головою Харківської обласної ради Артуром Товмасяном та заступницею голови обласної ради Валерією Мураєвою.
За даними Головного управління статистики у Харківській області, у січні–листопаді 2020 року підприємствами області реалізовано промислової продукції на 156 млрд грн. У загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції частка Слобожанщини складала 7,1%.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 15 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 146 963 випадків COVID-19, із них 20 542 летальних, 847 391 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я