Новини

У Харкові, у палаці спорту «Локомотив» імені Г.М. Кірпи, 20 січня розпочались змагання Чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків. На урочисте відкриття привітати спортсменів та тренерів приїхали заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та видатний український спортсмен, олімпійський чемпіон, президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки ректора Харківської медичної академії післядипломної освіти, професором Олександром Сердюком.
Серед учасників сьогоднішнього онлайн-семінару, організованого Проєктом «U-LEAD з Європою», представники органів місцевого самоврядування Харківської, Сумської, Донецької, Луганської областей та керівники закладів охорони здоров’я, що належать громадам цих регіонів. Розглядали вплив реформи децентралізації на сектор охорони здоров’я, а саме виклики та рішення для громад.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 20 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 172 038 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 258 летальних, 900 749 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я