Новини

У Харкові відбулася нарада, присвячена організації в області безпечних протипожежних умов у лікарнях, пансіонатах, хоспісах та інших соціальних установах, де перебувають люди похилого віку. У заході взяв участь голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.
Сьогодні на Харківщині з робочим візитом перебував Президент України Володимир Зеленський. Його супроводжували голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, голова облдержадміністрації Айна Тимчук, секретар міської ради Ігор Терехов
Реєстрація заявок здійснюватиметься на сайті Харківської обласної ради з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року за посиланням.
Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, в якому взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол
У Будинку рад відбулася оперативна нарада з керівниками суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Харківської області щодо забезпечення пожежної безпеки масового перебування людей. Засіданя пройшло за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенка та заступників голови обласної ради Валерії Мураєвої, Тетяни Біловол, Андрія Малиша.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко та заступники голови обласної ради Валерія Мураєва, Тетяна Біловол й Андрій Малиш взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди Дня Соборності України.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 22 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 182 969 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 21 662 летальних, 928 969 пацієнтів одужало.
Звернення голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я