Новини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва відвідали низку інфраструктурних об’єктів Зміївської та Слобожанської громад Чугуївського району. В ході поїздки визначили спектр проблемних питань у галузі освіти, житлово-комунального господарства, діяльності медичних установ, вирішення яких потребує підтримки обласної влади.
Харківська обласна рада спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області організували серію семінарів-практикумів з актуальних питань для громад та районних рад після впровадження нового адміністративно-територіального устрою. Темами сьогоднішньої зустрічі, яка відбулася у форматі відеоконференції, стали управління об’єктами комунальної власності та земельні відносини
Заступник голови Харківської обласної ради Андрій Малиш взяв участь в урочистому відкритті Чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, що проходить у спортивному комплексі Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут» ім. М.Є. Жуковського.
Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, його заступниця Валерія Мураєва, перебуваючи з робочою поїздкою у Чугуївському районі, взяли участь у нараді з правоохоронцями. Говорили про підготовку офіцерів для громад, можливості матеріального забезпечення їх офісів, шляхи подальшої співпраці між громадами з метою підвищення рівня безпеки в населених пунктах й заходи щодо попередження надзвичайних подій та профілактики правопорушень.
Розпочалася робоча поїздка голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна до Чугуївського району. Заплановано візит до Зміївської та Слобожанської громад.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 28 січня 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 206 412 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 22 351 летальних, 992 031 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я