Новини

У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування. Депутати обговорили низку питань, зокрема, ознайомились із станом правопорядку в Харківській області за минулий рік, діяльністю підрозділів поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у 2020 році.
На засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму сьогодні підбивали підсумки роботи комунальних підприємств галузі культури у 2020 році та обговорювали перспективи діяльності на майбутнє. Участь у засіданні взяла заступниця голови Харківської обласної Валерія Мураєва.
Завершено перший етап ребрендингу їдальні Харківського плиткового заводу. Менш ніж за рік було повністю оновлено зовнішній та внутрішній вигляд, модернізовано вентиляційну систему, закуплено сучасне професійне обладнання, розроблені нові рецепти блюд.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 04 лютого 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 232 246 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 23 229 летальних, 1 055 406 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я