Новини

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, перебуваючи із візитом у Красноградському районі, відвідав Наталинську громаду, зокрема, місцевий ліцей.
В ході робочої поїздки до Красноградського району голова Харківської обласної ради Артур Товмасян у Зачепилівській територіальній громаді ознайомився з роботою центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також оглянув результати ремонтних робіт у центральній районній лікарні та реконструкції будинку дитячої та юнацької творчості.
Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Красноградщини, голова Харківської обласної ради Артур Товмасян відвідав відділення центральної районної лікарні та ознайомився з проблемами комунального підприємства «Водоканал».
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області провело засідання Колегії з підведення підсумків оперативно-службової діяльності за 2020 рік. Участь у заході взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко.
Маршрут робочої поїздки голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна охоплює Красноградську, Наталинську та Зачепилівську громади та включає низку соціальних, інфраструктурних, освітянських та інших об’єктів
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 05 лютого 2021 року (станом на 9:00) в Україні 1 237 169 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 22 707 летальних, 1 063 591 пацієнтів одужало.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я