Новини

У розпорядженні, яке підписав голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, 11 питань порядку денного
Пропозиції відносно внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2021-2025 роки обговорили сьогодні в ході засідання постійної комісії облради з питань розвитку інфраструктури, будівництва та шляхів.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зустрівся з харківськими спортсменами, членами Збірної України з боксу, які боротимуться за ліцензії на участь у ХХХІІ Олімпійських іграх, що пройдуть влітку у Токіо. Також на зустрічі був присутній майстер спорту України з боксу, інтерконтинентальний чемпіон світу за версією IBF, чемпіон Європи за версією WBO Сергій Федченко.
До бюджету Харківської області запропоновано внести зміни, які будуть розглянуті на найближчій позачерговій сесії облради. Проект внесення змін розглянули 2 березня на постійній комісії з питань бюджету
Другий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021» проходив у січні-лютому в чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» та «Керівник закладу освіти».
Виконуючи доручення виборців, надані в ході особистого прийому громадян, депутат Харківської обласної ради Максим Зеленський передав до Квітневої філії Близнюківського ліцею ноутбук. Допомогти з придбанням сучасної комп’ютерної техніки звернулася директорка закладу Анна Букальцева. Тепер організація роботи із дистанційного навчання вийде на новий рівень та буде ефективнішою й змістовнішою як для педагогічного персоналу, так і вихованців місцевої філії ліцею.
На засіданні постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування, яке відбулося за участю першого заступника голови обласної ради Альберта Кононенка та заступниці голови обласної ради Валерії Мураєвої, депутати розглянули понад 10 питань порядку денного.
Про це повідомили у обласному лабораторному центрі.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я