Новини

Обласний туристсько-інформаційний центр отримав знак відповідності міжнародному протоколу безпеки «#SafeTravels», який запроваджено Національною туристичною організацією України в партнерстві зі Всесвітньою радою з подорожей та туризму в межах всеукраїнського конкурсу #SafeTravels Contest. До участі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об'єкти країни.
В ході першої робочої поїздки голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з проблемами Слобожанської територіальної громади, пов'язаними з тим, що Зміївська ТЕС позбавляється від непрофільних активів - об'єктів соціальної сфери. Раніше на баланс громади вже були прийняті два дитячих садки. Сьогодні на порядку денному - питання подальшого функціонування спорткомплексу «Енергетик» і пожежної частини ТЕС
Постійна комісія Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму розглянула низку питань на засіданні 5 березня. Було розглянуто понад 75 пунктів порядку денного, які планується винести на розгляд сесії облради
Заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва привітала переможців ІІ етапу другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».
Стартував прийом робіт на XV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», який приурочено до Міжнародного дня захисту дітей та 30-річчю Незалежності України.
Найбільша кількість нових випадків коронавіруснуго захворювання зафіксували в Харківському районі - 436 (з них 374 - по місту Харкову)
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я