Новини

З роботою Харківської обласної ради сьогодні знайомилися студенти освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова. Наразі у першокурсників триває літня практика
Відкриття IV територіальних командних змагань з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та іноземних представництв пройшло 9 липня в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького в Харкові. У заході взяли участь заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва і депутат обласної ради Кирило Кернес.
Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян та начальник Головного управління ДПС у Харківській області Артем Єфремов затвердили цим документом початок роботи у напрямку створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та наповнення місцевих бюджетів. Також під час заходу буде підписана Угода про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області.
Активну підтримку у реконструкції приміщень Харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, як розповів начальник центру, полковник медичної служби Едуард Хорошун, надає, зокрема, Харківський плитковий завод. Обласному шпиталю на умовах соціального партнерства підприємство передало керамічні матеріали.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я