Новини

Заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол 2 серпня відвідала Комунальну установу «Богодухівський дитячий будинок-інтернат». Заступниця голови обласної ради поспілкувалась з колективом установи і ознайомилась з її господарчою діяльністю.
Жителів Харкова та області запрошують на масштабний музичний івент, який пройде у Палацово-парковому комплексі «Шарівка» 14 серпня.
Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних громад у вигляді інформаційно-аналітичної панелі. В аналізі відображено показники станом на 1 червня.
Про це повідомив начальник ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Волобуєв під час робочої зустрічі голів районних рад, сільських, селищних, міських голів територіальних громад області з керівництвом області і керівниками правоохоронних та контролюючих органів регіону.
Шляхи більш ефективної співпраці поліції і громад було розглянуто на робочій зустрічі голів районних рад, сільських, селищних, міських голів територіальних громад Харківської області з керівництвом області і керівниками правоохоронних та контролюючих органів регіону. Робоча зустріч була організована Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області і пройшла 20 липня. Ії провів голова Харківської обласної ради Артур Товмасян.
Загальна протяжність автошляху – 34,9 км. У поточному році відновили найбільш зруйновану ділянку у 5,8 км. Ремонтні роботи виконуються в межах сіл Руські Тишки та Черкаські Тишки.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я